محل تبلیغات شما

میز پذیرش

میز پذیرش تمام ام دی اف نقطه کانونی اکثر محیط های اداری است.  زمانی که افرادی به عنوان مشتری وارد سازمان شما می شوند، اولین برخورد آنها رو به رو شدن با ویژگی های بصری شرکت شما، محدود می شود به میزپذیرش، که اصلی ترین و مهمترین وسایل و لوازمی است که در دکوراسیون محیط تاثیر به سزایی دارد.

برای انتخاب یک میز پذیرش مناسب می بایست به یک نکته بسیار مهم توجه کرد که آن ، نشان دادن اصالت نام تجاری در دکوراسیون اداری می باشد، ،بدین منظور طراحی میز پذیرش باید به گونه ای باشد که با ورود مشتری به سازمان شما در نگاه اول بتواند باعث جلب شدن نظر مراجعه کننده به حرفه و سازمان شما شود.

ویژگی ها و مشخصات میز پذیرش چوب فروش

میز پذیرش نسبت به میزکار از ابعاد بزرگتری برخوردار است و میزان فضای بیشتری را در اختیار کاربر قرار می‌دهد.  در تصویر زیر یک میز پذیرش محصول چوب فروش رامشاهده می کنید .

میز پذیرش اداری

 این محصول دارای فایل سه کشو همراه با ریل سه زمانه ساچمه ای و یک عدد درب با لولا آرام بند و همچنین دارای دو طبقه مجزا با ارتفاع مناسب جهت قرار دادن زونکن و کتاب که دسترسی آسان را برای کاربر فراهم می کند. ارتفاع این میز 120 سانتی متر از زمین است که بر روی آن کتیبه و یا پیشانی قرار دارد که مراجعه کنندگان و یا مشتریان می توانند برای نوشتن از آن استفاده نمایند.

آشنایی با میز پذیرش

یکی از مهمترین بخش های یک محیط اداری ، بخش پذیرش آن محسوب می شود ، زیرا بیشترین ارتباط را با ارباب رجوع دارد.  طراحی اصولی و استاندارد میز پذیرش علاوه بر جنبه ی زیبایی آن ، باعث ایجاد نوعی حس احترام به مراجعه کننده و یا ارباب رجوع منتقل می نماید.

از سوی دیگر بخش پذیرش یک سازمان معمولا وظیفه ارائه خدماتی از قبیل پاسخگویی حضوری و تلفنی ، سازماندهی قرارها ، نوبت دهی به مراجعه کننده و. را دارد ، بنابراین میز پذیرش باید به گونه ای ساخته شود تا بتواند تمامی نیازهای مسئول پذیرش را تامین کند.نحوه ی چیدمان میز پذیرش باید به گونه ای باشد که به تمام قسمت های سازمان مشرف باشد.

جهت مشاهده محصولات دیگر به سایت چوب فروش مراجعه نمایید.


sazinehchoob

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
tak service مریم چت|چت مریم گردشگری دانلود آهنگ های قدیمی و خاطرانگیز باشگاه فوتبال منتظران هیئت عزاداران حسینی مهاجرین افغانستانی فلزیاب فارس،طلایاب فارس،گنج یاب فارس مجله علمی کافه زیرو خرید ادکلن لجند